Miami beach

Naši doletěli do Miami z Vídně kolem dvacáté hodiny 11. prosince. Můžu Vám říct, že jsem byla celý den úplně vyklepaná jak osika. Vyrazili jsme pro ně už ráno, abychom měli dostatek času na jídlo a ostatní věci. Odpoledne jsme se ubytovali na Miami Beach jak jinak, než v hotelu Shelley. A kolem 19. hodiny vyrazili na letiště, protože už klesali nad Miami. Našich letadlo jsem trackovala ve Flightradar24 (danke Kájo za best applikaci ever:D), můžete tam sledovat letadla po celém světě, je jich fakt dost, takže jestli chcete jedno určité, ve kterém letí třeba někdo od vás z rodiny nebo kamarádů, stačí vám zadat kód letu, čas vzletu atd., který má ten dotyčný na letence a je to!

Dorazili jsme teda na letiště, a hned na to jsem koukla na mobil a Janek (brácha) byl aktivní, tak jsem mu napsala. Borec mi řek, že maj před sebou neskutečný fronty, a že to vidí tak ještě na 2 hodiny minimálně. Pak mi přišla fotka, to jelito to tam vyfotilo samozřejmě i se značkou „No photo“:D. No nic, nakonec se prý fronty začaly hýbat a šlo to rychle. Mezitím jsme s Mišákem nemohli najít východ pro international travellers. Maj to tam fakt blbě značený. Já sem teda vylezla úplně jiným východem než oni. Tak jsme si u jednoho sedli a čekali. No a co nevidím! No samozřejmě našich!! Jako nebudu vám lhát, poznala jsem je jen proto, že měli na sobě tyhle funny roušky.

Drink ala: "welcome to miami sir!"

Ubytovali jsme i naše no a samozřejmě jak jinak, muselo se to zapít! Všichni ale měli i hlad, tak jsme to skloubili dohromady. S mamčou jsme si dali tady ten litrovej aperol, o kterým jsme samozřejmě nevěděli, že bude litrovej. Jakoby malinkýma písmenkama pod tím měli na výběr ze dvou velikostí, to jsme ale zjistily až potom, no a ten blb se nás ani nezeptal, kterej chceme:D. A taťka chtěl dvojtýho Jamesona a dežo donesl pro jistotu trojtýho se slovy „Welcome to Miami sir!“

Procházka po pláži

Jelikož naši přiletěli v prosinci, tak si užívali teploučka tak moc, až byly z ranní procházky rudí jak raci:D. To je ta krása té Floridy, nikdy není zima! Až na vodu teda, ta byla jak žiletky no. Na koupačku sice nebylo, ale to nikomu nevadilo.

Miami Beach-South Beach
cs_CZCzech